اهداف و ویژگیهای آتلیه عکس و هنر همرنگ

  • منتشرشده در آتلیه
  • بازدید 2655 بار

 

به نام خدا

در راستای تلاش در جهت تحقق اهداف والای شرکت تعاونی عکس و هنر همرنگ بر پایه اساسنامه آن شرکت، مبنی بر ارائه خدمات ناب هنری در زمینه عکاسی، بخش آتلیه شرکت عکس و هنر همرنگ از بدو تأسیس شرکت ، تشکیل گردید و از همان زمان آغاز به کار نمود.

در این بخش با توجه به اصل مفهوم خدمات در خصوص مقوله عکس، براساس و اصول شکل دهنده این خدمات و عملکردی که بر پایه آن اصل مشتری مداری رعایت گردد، اهتمام ویژه در نظر گرفته شد.

احترام و تکریم، عکاسی مطابق با ذوق و خواسته مشتری، تعیین وقت عکاسی با در نظر گرفتن زمانهای مطلوب مشتری، استفاده از فضای مناسب و مطلوب از نظر تنوع زمینه و استاندارد بودن متراژ، استفاده از تجهیزات عکاسی مطابق با پیشرفته ترین و جدیدترین امکانات نورپردازی، ویرایش حرفه ای مطابق با خواست مشتری، تحویل به موقع و تعهد نسبت به کیفیت کار و مناسب بودن هزینه تمام شده و از همه مهمتر عکاسی توسط پرسنل هنرمند با تحصیلات مربوطه و تجربه چندین ساله همگی گواه بر آن است که آنچه در همرنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است  ارائه خدمات ناب عکاسی در جهت اشاعه فرهنگ و هنر عکاسی می باشد.

آتلیه همرنگ با استفاده از هنر هنرمندان شاغل در این بخش که بارها با کسب عنوان مقام های برگزیده در جشنواره ها و مسابقات عکس داخلی و خارجی خوش درخشیده اند و همچنین با بهرمندی از امکانات و تجهیزات عنوان شده مکانی مطمئن و شناخته شده به منظور ارائه خدمات عکاسی در زمینه های مختلف اعم از عروس، پرتره، بانوان، کودک، ورزشی و صنعتی تبلیغاتی است و همواره در جهت افزایش کیفیت و استفاده از تجهیزات نورپردازی بر اساس تکنولوژی مدرن روز، تلاش می ورزد.

 
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

شرکت تعاونی عکس و هنر همرنگ

ارائه خدمات آموزشی،آتلیه،پروژههای عکاسی و تصویربرداری،ای عکاسی آموزشی،فروش،نگارخانه و مشاوره در این شرکت از طریق واحدها و بخشهای مختلف در سطوح متفاوت صورت می گیرد.